Šahisti Šahovskog kluba Jasenovca pobijedili ŠK Obrtnik iz Novske

Šahisti Šahovskog kluba Jasenovca odigrali su četvrto kolo prvenstva ŠSH četvrte lige Centar C.

Igrali su u Jasenovcu protiv ŠK Obrtnik iz Novske. Da su Jasenovčani bolja momčad, pokazali su i ovoga puta. Pobjedili su 4,5:1,5. Pobjede su ostvarili Đilas, Mačković, Marenić i Vujasin. Remizirao je Unčanin, dok je izgubio bez borbe Bakić koji nije došao na meč. Sudio je nacionalni sudac Branko Šimićić.

ŠK Jasenovac je poslije četvrtog kola, treći na tablici sa pet bodova. Prvi je ŠK Ivanić sa osam, druga je ŠK Petrinja sa šest bodova, a iza ŠK Jasenovca su ŠD Sisak sa tri, ŠK Moslavina-Kutina sa dva i Obrtnik iz Novske bez bodova.