Otpis potraživanja za električnu energiju

Vlada Republike Hrvatske donijela je Zaključak o otpisu potraživanja za isporučenu električnu energiju za razdoblje rujan, listopad, studeni i prosinac 2021. godine. Krajnji potrošači moraju zadovoljavati jedan od uvjeta:

-da su bili nastanjeni u stambenim objektima kojima su dodijeljene oznake N1, N2, PN1 ili PN2, a koji su obilježeni crvenom odnosno žutom naljepnicom
-da su korisnici ili su članovi njihovog kućanstva korisnici prava na zajamčenu minimalnu naknadu, osobnu invalidninu, doplatak za pomoć i njegu ili imaju priznato pravo na status roditelja njegovatelja ili njegovatelja
Zahtjev za otpis nalazi se u prilogu. Potrebno ga je ispuniti i potpisati te dostaviti e-mailom na  Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili osobno na šalter HEP-a.