Sjećanje na žrtve Vukovara i Škabrnje

Prošlo je 30. godina od stradanja i hrabre obrane Grada heroja Vukovara.

U spomen na žrtve obrane, na stradale u Vukovaru tijekom hrabre obrane grada i njegovih stanovnika te za stradale u Škabrnji, ispred Spomen obilježja hrvatskih branitelja u parku, te dužinom državne ceste do Doma hrvatskih branitelja u Jasenovcu upaljene su svijeće, a svijećama je ispisano i ime Grada heroja.
Učenici Osnovne škole su također odali počast herojima Domovinskog rata ispred osnovne škole kao i brojni mještani na prozorima svojih obiteljskih kuća.
Svetu misa uz molitvu i sjećanje na stradavanja branitelja i civila služena je u župnoj crkvi u Jasenovcu.

20211117 181833 1200x800 20211117 181740 2 1200x800