Osnovna škola Jasenovac u Erasmus+ projektu

Prošloga tjedna Osnovna škola Jasenovac bila je domaćin Erasmus+ projekta "Let it grow" koji je posvećen zaštiti okoliša i održivom razvoju.

Od 8. do 10. ožujka nastavnici iz Španjolske, Grčke, Italije, Rumunjske, Bugarske i Grčke sudjelovali su u projektu i planirali aktivnosti u slijedećih godinu i pol, koliko projekt još traje. Učenici škole su priredili mali program gostima, a uz ravnatelja Branka Šepovića pozdravila ih je i načelnica Marija Mačković. Uz ostalo, sudionici su obišli Park prirode Lonjsko polje, gdje su posjetili i PŠ Puska, Novsku, a upoznali su se i sa specijalitetima domaće gastronomske ponude.

jas2 1200x800

jas3 1200x800