Održan 2. Memorijalni belot turnir "Željko Cicak - Faćo"

U petak, 08.07.2022. godine s početkom u 19:00 sati održan je 2. Memorijalni belot turnir "Željko Cicak -Faćo" u sklopu manifestacije "Ljeto u našoj općini", u organizaciji Općine Jasenovac.

Na turniru je sudjelovalo 20 parova s područja Sisačko-moslavačke i susjednih županija. Turnir je održan u spomen našem dragom prijatelju Željku Cicaku - Faći koji je svojom dobrotom i pozitivnošću ostavio neizbrisiv trag na sve koji su ga upoznali.

Najuspješniji parovi na turniru su bili domaći par iz Košutarice "Blej-Mata" te par iz Lipika "Igor-Hrvoje".

Veselimo se nadolazećim aktivnostima u sklopu Ljeta u našoj općini.