Jasenovac domaćin 2. Jasenovačke utrke - subota 27.8.2022. - obavijest o zatvaranju ceste

Obavijest za mještane Jasenovca

27.8. 2022. od 17:00 sati do 19:30 biti će privremeno zatvoren za promet dio Centra Jasenovca (Trg Petra Svačića, dio između dva parka),Ulica Vladimira Nazora u cjelosti, te lokalna „Stara cesta“ sve do spoja sa državnom cestom D-47 zbog održavanja sportske manifestacije.

Molimo mještane Općine za strpljenje, te korištenje alternativnog pravca, Savskom ulicom i državnom cestom D-232 prema naseljima Drenov Bok/ Krapje/ Puska.

Obavijest_za_zatvaranje_ceste.pdf