Energetska obnova obiteljskih kuća oštećenih u potresu

Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost objavio je Javni poziv za energetsku obnovu obiteljskih kuća oštećenih u potresu.

Predmet Poziva je dodjela sredstava Fonda za neposredno sufinanciranje energetske obnove postojećih obiteljskih kuća koje su oštećene u potresu na području Grada Zagreba, Krapinsko-zagorske županije, Zagrebačke županije, Sisačko-moslavačke županije i Karlovačke županije, a koje je pogođeno potresima 22. ožujka 2020. te 28. i 29. prosinca 2020.

Prijava na Poziv podnosi se pisanim putem, dostavom obvezne dokumentacije iz točke VII. Poziva na prijenosnom uređaju za pohranu podataka (npr. USB) putem preporučene pošte na adresu Fonda: Radnička cesta 80, 10000 Zagreb.

Podnošenje prijava na Poziv započinje 27. listopada 2022. godine od 9:00 sati. Poziv traje najkasnije do isteka kalendarske godine.

Svi detalji Javnog poziva nalaze se na sljedećoj poveznici: JAVNI POZIV