Pozivnica na predstavljanje „Izbora iz poezije i proze za djecu“ književnice Jasen Popović Poje

Narodna knjižnica i čitaonica Jasenovac, u suradnji sa Općinom Jasenovac i Centrom za pomoć i njegu poziva vas da obilježite Mjesec hrvatske knjige i odazovete se predstavljanju svojih autorskih dijela iz svog književnog opusa "Izbor iz poezije i proze za djecu" književnice Jasne Popović Poje koji će se održati u prostoru Dnevnog boravka (Centar za pomoć i njegu), u ponedjeljak 7.11.2022. u 11:30h.

Ovogodišnji je Mjesec hrvatske knjige posvećen mladima jer je 2022. godina proglašena Europskom godinom mladih.

Tema ovogodišnje manifestacije glasi Generacija K, a moto Misli na sebe – čitaj!

Ponedjeljak je rezerviran za vas i čitanje, vidimo se!

Više o novljanskoj zavičajnoj spisateljici, govori nam i urednik i profesor, gospodin Miroslav Lovčanin.

Riječ urednika 1
Riječ urednika 2