Završite 2022. godinu najljepšim darom! Darujte krv, darujte život!

Gradsko društvo Crvenog križa Novska i Hrvatski zavod za transfuzijsku medicinu iz Zagreba pozivaju Vas na akciju dobrovoljnog darivanja krvi koja će se održati . . .

• u Novskoj u utorak, 27. prosinca u Gradskom kinu od 9 – 16 sati,
  • u Novskoj u srijedu, 28. prosinca u Gradskom kinu u vremenu od 10 – 14 sati,
  • i u četvrtak, 29. prosinca u Lipovljanima u Društvenom domu od 11 – 15 sati.

Kao i svake godine darujemo vam zidni kalendar Hrvatskog Crvenog križa. Zbog izuzetno niskih zaliha krvi molimo darivatelje krvi za što veći odaziv kako bismouspjeli sačuvati ono najvrijednije – ljudski život!

Želimo vam čestit Božić, te zdravu i uspješnu novu 2023. godinu!