Mihael Prelesnik osvojio srebro na Prvenstvu Hrvatske za mlađe juniore

Jasenovački atletski klub ove godine obilježava četvrt stoljeća rada. A ova sezona započela je odlično - Mihael Prelesnik osvojio je srebrnu medalju u skoku u vis na Prvenstvu Hrvatske za mlađe juniore.

Prvenstvo je održano u Zagrebu, na zagrebačkom velesajmu, a Mihael je skočio 1,83m - samo 2 centimetra manje od svog osobnog rekorda.

Prigodu za novu medalju JAK ima već u subotu kada je na rasporedu Prvenstvo Hrvatske za juniore.