Obavijest da će se sječa stabala u naselju Trebež nastaviti i ovaj tjedan

Obavještavamo mještane i one koji prometuju dionicom županijske ceste Ž3209 o nastavku sanitarne sječe stabala uz prometnicu na lijevoj obali Trebeža koja će se obavljati i ovaj tjedan planirano do 28. listopada 2023. Radovi se obavljaju od 9,00 do 17,00 sati.

Cilj je sanitarne sječe uklanjanje preraslih stabala poremećene statike koja predstavljaju potencijanu opasnost za promet, objekte i strujnu mrežu.

Naručitelj radova su Hrvatske vode, a izvršitelj Javna vatrogasna postrojba Grada Novske.

Regulacija prometa za vrijeme radova bit će uređena prometnim znakovima i ručno.

Mole se svi za strpljenje u prometu!