KULTURNA RADIONICA

Kroz projekt „Svi smo mi zajednica“ u listopadu i studenome provodile su se kulturne radionice dramskog oblika.

Voditelj radionice Ivan Marenić, učitelj hrvatskog jezika, pripremio je igrokaz za korisnike i zaposlenike projekta. Tema igrokaza bila je dolazak Svetog Nikole. Zaposlenici projekta pripremili su kostime i sve potrebne rekvizite.
Izvedba igrokaza održana je 03. prosinca 2021. godine u Centru za pomoć i njegu Jasenovac, s početkom u 10:00 sati.

Prisustvovala su djeca i stručno osoblje vrtića, korisnici projekta i načelnica Općine Jasenovac.

Po završetku igrokaza Sveti Nikola podijelio je poklone djeci.
Projekt „Svi smo mi zajednica“ financiran je sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda te se aktivno provodi od mjeseca rujna 2020. godine.

gornje zaglavlje