Udruga za očuvanje kulturne baštine Jasenovac

277366213 5143146352431269 3205818250030275437 nDječja skupina Udruge za očuvanje kulturne baštine Jasenovac nastupila je 02.svibnja 2022. godine u Osnovnoj školi Jasenovac, prilikom dočeka sudionika projekta Erasmus+ „Let it grow“.

Dječja skupina nastupila je prvi put, a sa uvježbavanjem je počela početkom godine. Djeca su se predstavila brojalicama, rugalicama, pjesmama i šetanim kolima jasenovačkog kraja.

U veselom raspoloženju natopila su svoju izvedbu svojim stilom i raspoloženjem tako da se trema prvog nastupa izgubila već u prvim koracima. Nagrađeni su velikim pljeskom svih prisutnih.

Probe dječje skupine održavaju se jednom tjedno. Svi zainteresirani mogu se javiti Jasminki Dragić i Mihaeli Markulin.