Ljetna foto škola u Jasenovcu

Turistička zajednica Općine Jasenovac u suradnji s Općinom Jasenovac i Udrugom mladih Komarac Jasenovac organizirali su ljetnu foto školu u Jasenovcu koju je provodio Hrvatski fotosavez.

Na trodnedvnoj radionici od 29. do 31. srpnja 2022. prisustvovalo je 14 polaznika s područja Općine Jasenovac i Grada Novske.

Polaznici su naučili kako koristiti foto aparat, tehnike fotografije te praktičnim dijelom prošli obuku fotografiranja.

Svi polaznici ovog programa, a i drugi voljni pridružiti se skupini fotografa imat će ponovno priliku okušat se u tehnikama fotografije u rujnu ove godine na manifestacji Graditeljske baštine u Krapju.

Njihove fotografije možete pogledati na facebook stranici Hrvatskog fotosaveza na linku https://www.facebook.com/media/set?vanity=Hrvatskifotosavez&set=a.1420958968403046 , a dijelić fotografija vam prenosimo i u našoj mini galeriji.