Održan 10. Marijanski koncert u Jasenovcu

U povodu blagdana Velike Gospe, u Jasenovcu je, 10. godinu zaredom, održan Marijanski koncert.
Koncert je održan u parku ispred crkve Blažene Djevice Marije i Svetog Nikole. Sudjelovale su brojne pjevačke skupine iz Novljanskog Dekanata, ali i brojne skupine iz ostalih krajeva Hrvatske.

Uz župni Zbor župe Uznesenja Blažene Djevice Marije i Svetog Nikole biskupa Jasenovac, nastupili su i: Župni zbor Župe sv. Tome Apostola Rajić, Župni zbor župe sv. Bartola Dežanovac, župni zbor župe sv. Josipa Lipovljani, pjevačka skupina “Drumarice” iz Brodskog Stupnika, kao i Češka beseda iz Donjih Sređana. Koncert je održan u suradnji i uz financijsku podršku Općine Jasenovac i Sisačko-moslavačke županije.

Ozračje s ovogodišnjeg Marijanskog koncertadonosimo vam u fotogaleriji.