Polagane kamena temeljca za izgradnju stambene zgrade u Jasenovcu Ulica braće Radića

U srijedu 28. veljače 2024 godine s početkom u 10,30 sati održat će se svečano polaganje kamena temeljca za višestambenu zgradu u Jasenovcu , Ulica braće Radić.

Vlada Republike Hrvatske donijela je ukupno 4 Odluke kojima je odredila Agenciju za pravni promet i posredovanje nekretninama (APN) investitorom na sveukupno 36 građevina sa 666 stanova.
Jedna od lokacija je Općina Jasenovac, Ulica braće Radić , gdje započinje gradnja višestambene građevine TIPA C sa 19 stambenih jedinica različite kvadrature stambenih jedinica.
Planirana ukupna vrijednost građevine s uređenjem okoliša i infrastrukture je cca 2,8 mil. € ( s PDV-om).

Podaci o građevini

Protokol polaganja kamena temeljca